Találkozó:
Miskolc, Újgyőri főtér buszvégállomáson, a 9-es busznál 7:40-ig. A 7:48-kor induló 9-es busszal utazunk a Lórátffy utcáig.
A Gyalogtúra útvonala:
Lórántffy utca → régi vízház → kilátó → Bánya-bükk-völgy → Irén-forrás → Nagy-sánc → Bükkszentlászló → Bükkszentkereszt → Száraz-szinva → Lillafüred
Érkezés:
Lillafüredről 5-ös autóbusszal utazunk haza. Érkezés vissza Miskolcra 14 óráig
Leírás:
FIGYELEM!!! A túra napja megváltozott!!! Az eredeti szombati indulásról átkerült másnapra, vasárnapra. Köszönjük a megértéseteket!