Találkozó:
az 1-es villamos Felső-Majláth végállomásán 9:05-ig, innen a 9:15-kor induló 15-ös busszal utazunk Garadnáig.
A Gyalogtúra útvonala:
Garadna → Szentléleki-völgy → Szentlélek → Czékus-út → Kapu-bérc → vissza Farkas-nyak → Farkas-nyak-völgy → Ómassa
Érkezés:
Ómassára a kora délutáni órákban.