Találkozó:
9:00-ig az 1-es villamos Felső-Majláth végállomásán.
A találkozó után az 5-ös vagy a 15-ös busszal utazunk
A Gyalogtúra útvonala:
Lillafüred → Hámori-tó → Savós-völgy → Létrás-tetö → Sebes-víz → Ómassa
Érkezés:
Visszaérkezés Miskolcra a kora délutáni órákban.
Leírás:
Lillafüredre a Hámori-tóig. Innen a Savós-völgy, Létrás-tető, Sebes-víz-völgy -Ómassa útvonalon gyalogolunk előbb a piros, majd a sárga jelzésen.