Találkozó:
A 15-ös busz pisztrángkeltető megállójában 9 órakor. Ide a 8:35-kor induló 15-ös busszal célszerű érkezni. Parkolási lehetőség az út pisztrángkeltető oldalában megoldható.
A Gyalogtúra útvonala:
Pisztrángkeltető → Lendeczky-pihenő → Vidróczky-barlang → Magos-kő → Örvény-kő → Látó-kövek → Szentlélek → Szentléleki-völgy → Heteméri-völgy → Pisztráng Tanösvény → Pisztrángkeltető
Érkezés:
kb. 14 órakor