Találkozó:
Felső-Majláth végállomás, 7:40 (15-ös autóbusz 7:50-kor indul)
A Gyalogtúra útvonala:
Ómassa → Szentlélek → Látó-kövek → Kapu-bérc → Bánkút → Bánkút, Petőfi-kilátó → Csipkéskút → Jávorkút → Sebes-víz → Garadna
Érkezés:
17-18 óra körül, Felső-Majláth végállomáson