Találkozó:
Felső-Majláth (Bagolyvár) végállomás, indulás 08:35-kor a 15-ös autóbusszal Ómassa irányába
A Gyalogtúra útvonala:
Garadna -> Arany-lépcső -> Mária-forrás -> Mályinkai aszfaltút -> Kapu-bérc -> Verebec-nyereg -> Ördög-oldal -> Bálvány (Petőfi-kilátó, tiszta idő esetén)/ Bánkúti turistaház -> Csipkés-kút -> Vadász-völgy -> Ómassa
Érkezés:
Érkezés Ómassára várhatóan 17:00 óra körül. Ómassáról a 15-ös autóbusz 17:33-kor indul Felső-Majláth felé