Találkozó:
Felső- Majláth buszmegálló, innen a 08:35-kor induló 15-ös autóbusszal megyünk Ómassára (feltéve, hogy az MVK addig nem módosítja a menetrendet)
A Gyalogtúra útvonala:
Ómassa → Farkas-nyak-völgy → Látó-kövek → Örvény-kő (Jókai emlékmű) → Magos-kő → Dolka-gerinc → Szeleta-barlang → Molnár-szikla → Majális park
Érkezés:
Majális park, legkésőbb 17:00 óráig.