Találkozó:
Felső-Majláthon, az 5-ös busz végállomásán 7:00-ig, innen a 7:05-kor induló busszal utazunk a lillafüredi végállomásig.
A Gyalogtúra útvonala:
Lillafüred → Vesszős-völgy → jelzés nélküli szekérút → Szent István-kilátóhely → jelzés nélküli szekérút → Savós-völgy → Eszperantó-forrás → Lillafüred
Érkezés:
Lillafüredről a menetrend szerinti 5-ös vagy 15-ös busszal indulunk haza. Érkezés Miskolcra várhatóan 13-14 óra körül.
Leírás:
Viszonylag könnyen teljesíthető, de javarészt jelzetlen utakon vezető túra.