Találkozó:
Felső-Majláth, 15-ös buszvégállomás 7:15 percig. Innen 7:25-kor indul a buszunk ómassára
A Gyalogtúra útvonala:
Ómassa → Szentlélek → Bánkút → Bálványos → Csipkéskút → Jávorkút → Kühne Andor út → Vesszős-völgy melleti dózerút → Lillafüred
Érkezés:
Lillafüredről 5-ös busszal Felső-Majláthra, kb. 17:00-ig
Leírás:
Az útvonal rövid szakaszain fakidőlések nehezíthetik az előrehaladást.